Undervisningspersonalet

1. trinn

Rød kontaktlærer: Hanne Refsem

Gul kontaktlærer: Liz Slettemark

Blå kontaktlærer Ellen Bortne

Assistent: Sakthy Logonanthan

Assistent: Loren

Assistent: Jan-Fredrik Løfgren

 

2. trinn

2A kontaktlærer: Mette Nylund

2B kontaktlærer: Lene Lysell 

2C kontaktlærer: Maria Javed 

Assistent: Marianne Mokastet

Assistent: Kjetil Lund

Lærling: Rimla Qayyum

 

3. trinn

3A kontaktlærer: Jørn Anders Aamodt

3B kontaktlærer: Karine Haukvik Larsen 

3C kontaktlærer: Da-Huong Fehn

Faglærer: Cecilie Billington

Assistent: Lena Johansen

Assistent: Tove Iren Kristoffersen

Assistent: Demie Aarseth

 

4. trinn

4A kontaktlærer: Marte Haugen, tlf. 22 82 06 19

4B kontaktlærer: May Kjær

Faglærer: Aurora Dreyer

Faglærer: Hege Juul-Holm

Faglærer: Gönül Vergili

Assistent:

 

5. trinn

5A kontaktlærer: Christine Andersen

5B kontaktlærer: Kari Pedersen

Faglærer: Hanne Worren

Faglærer: Håkon Selnes

Faglærer: Aria Ahmadi

Assistent: Sakthy Longonanthan

Assistent: Ali Zayiadi

Assistent: Rune Ruden

 

6. trinn

6A kontaktlærer: Kristin Svelle

6B kontaktlærer: Line Gran Gundersen

6C kontaktlærer: Dag Røneid

Faglærer: Nathalie Greiner

Lærer/assistent: Ellen Kroge

Assistent: Cathrine Lauritzsen

Assistent: Helene Wierli

 

7. trinn

7A kontaktlærer: Svein-Erik Andersen

7B kontaktlærer: Ann Kristin Indahl

Faglærer: Anna Århus

Spesialpedagog: Synøve Solem Rønning

Assistent: Arild Oshaug

Assistent: Hege-Christin Siljeholm

 

Gruppe A

Gr A kontaktlærer: Ruth-Iris Gross, tlf. 22 82 06 00

Assistent: Heidi Bratlie, tlf. 22 82 06 00

Assistent: Lina Langaard, tlf. 22 82 06 00

 

Gruppe B

Gr B kontaktlærer: Johannes Haukland Næss

Gr B kontaktlærer: Cathrine Andresen Partapouli 

Gr B kontaktlærer: Lisbeth Søgaard

Assistent: Ahmed Elmi

 

Gruppe D

Gr D kontaktlærer: Trine Tokerud, tlf. 22 82 06 00

Gr D kontaktlærer: Hege Juul Holm, tlf. 22 82 06 00

Gr D kontaktlærer: Goran Huskovic, tlf. 22 82 06 00

Gr D kontaktlærer: Muna Ahmad, tlf. 22 82 06 00

Assistent: Tove Kirkerud

Assistent: Bente Kristiansen

Assistent: Manchu Pirabaharan

Assistent: Torunn Selmer

Assistent: Tedros Tekle

 

Ressurslærere

Matematikk (1.-4. trinn): Else Devold

Lesing og skriving (1.-4. trinn): May-Rita Hasfjord

Lesing og skriving (1.-4. trinn): Randi Opkvitne

Lesing, skriving og matematikk (5.-7. trinn): Rebecka Scheen

 

Andre

IKT-ansvarlig: Håkon Selnes, tlf. 22 82 06 60

Mediateket: Ellen Kroge, tlf. 22 82 06 00