Trykk på navnet for å sende e-post.
1. trinn
1A kontaktlærer: Karina Solvang
1B kontaktlærer: Elisabet Steingrimsdottir
1C kontaktlærer: Svein-Erik Andersen
Faglærer: Umme Kalsoom
Faglærer: Ellen Kroge
Barne- og ungdomsarbeider: Lina Langaard
Barne- og ungdomsarbeider: Marianne Mokastet
Assistent: Ali Zayiadi
2. trinn
2A kontaktlærer: Hanne Refsem
2B kontaktlærer: Pia Strandem
Faglærer: Lena Johansen
Faglærer: Cecilie Billington
Faglærer: Gönul Vergili
Assistent: Noor Al-Marid
Assistent: Adnan Warsame Ayanle
Assistent: Jørgen Hansen
3. trinn
3A kontaktlærer: Aurora Dreyer
3B kontaktlærer: Kari Pedersen
3C kontaktlærer: Kristin Ausland
Faglærer: Paulos Karampinas
Barne- og ungdomsarbeider: Mohamed Hassan
Barne- og ungdomsarbeider: Benedicte Lilleheim
4. trinn
4A kontaktlærer: Synne Dui Lindland
4B kontaktlærer: Liz Slettemark
4C kontaktlærer Ellen Bortne
Faglærer: Aria Ahmadi
Barne- og ungdomsarbeider: Helene Wierli
5. trinn
5A kontaktlærer: Mette Nylund
5B kontaktlærer: Lene Lysell
5C kontaktlærer: Theodor Nyhus
Faglærer: Wenche Røsjø
Spesialpedagog: Synøve Solem Rønning
6. trinn
6A kontaktlærer: Kristin Svelle
6B kontaktlærer: Dag Røneid
6C kontaktlærer: Line Gran Gundersen
Faglærer: Nathalie Greiner
Assistent: Ane Tetlie
7. trinn
7A kontaktlærer: Andrine Hjelle
7B kontaktlærer: Anine Vingen
Faglærer: Marte Haugen
Faglærer: Jørn Anders Aamodt
Gruppe A
Gr A kontaktlærer: Wenche Haugerø
Barne- og ungdomsarbeider: Heidi Bratlie
Barne- og ungdomsarbeider: Tove Iren Kristoffersen
Gruppe B og C
Gr B kontaktlærer: Ruth-Iris Gross
Gr B kontaktlærer: Goran Huskovic
Gr C kontaktlærer: Rune Ruden-Johansen
Barne- og ungdomsarbeider: Hege-Christin Siljeholm
Assistent: Seiran Azizibaneh
Assistent: Ahmed Elmi
Assistent: Cathrine Lauritzen
Assistent: Kjetil Lund
Gruppe D
Gr D kontaktlærer: Muna Ahmad
Gr D kontaktlærer: Lillian Eriksen
Gr D kontaktlærer: Hege Juul Holm
Gr D kontaktlærer: Trine Tokerud
Barne- og ungdomsarbeider: Florenca Derolli
Barne- og ungdomsarbeider: Sakthy Longonanthan
Barne- og ungdomsarbeider: Manchu Pirabaharan
Assistent: Bente Kristiansen
Assistent: Torunn Selmer
Assistent: Tedros Tekle
Spes.ped team
Spes.ped-lærer: Ida Thronæs
Ressurslærer: Håkon Selnes
Ressurslærere
Lesing og skriving (1.-4. trinn): Randi Opkvitne
Lesing og skriving (1.-7. trinn): Ingeborg Anly
Matematikk (1.-4. trinn): Else Devold
Andre
IKT-ansvarlig: Håkon Selnes, tlf 456 58 937
Mediateket: Ingeborg Anly